
Slona
smo stlačili v fičkota;
malo se je udaril v glavo,
a hudega mu ni.
Iz virtualnih sfer
zastopnik
pade
v materializiran fejk. Figura.
Na ulici.
Se približuje ciljnim skupinam,
od spodaj navzgor.
Na glavo.
Fiksni
ali samohodni jumbo? Slon.
Na glavo.
V živo.
Stavo.
A sem mogoče malo prehitro dal svoj odziv?
Ja - vmes si mi uletel, ko sem popala komentar, ki je nenadoma nekam izginil ... Nič hudega, sem ponovila vajo. ;)
Aha. No vseeno sprejmi moj "pardon". Pardon.
Hvala, cane. Mi je všeč, da ti je všeč. :)
Lepo ti je zapoziral. :D A si se udeležila protesta? :) :)
Katerega protesta? Ta je kar sam hodil po ulici.
Pa sem ga morala upesniti - kot da smo spet v srednjem veku - glasnika apokalipse ....
Ajaaaa, sem mislila, da si bila pred RTV-jem. :)
Jap zelo srednjeveško vzdušje je zadnje čase, dobro si to opazila. ***
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mirjam Dular
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!