
prijazne, pristne živalice
ne čudi me da se bojijo človeka
lv!
Ova haiga je super, Bravo! I u životinjskom svijetu ima empatije.
Lp, Katica
hehe miko, socializem, pločevinka komunizma se je izpraznila, je šla v reciklažo.
Tanja, ptice so se v parkih navadile na ljudi, jedo tudi iz dlani, na srečo le ni vse tako slabo. Hvala.
Katica zdravo, med živalmi še celo. Hvala.
Lepa, Svit, sem si pa ravnokar pripravil haigo za jutri (veveričko), pa bom verjetno kaj drugega. :)
Lp, S
Lekcija učiteljice narave, človek pa "šprica"!
SUPER!!
Lp, Drago
Kako preprosta je lahko ljubezen ♡
Ahhhh, všeč mi je ta haiga (*_*)
Hvala, Svit in vse dobro ti želim!
Marija
Še to:
Človek se ima za pametnega,
žival tako tudi živi.
(Franjo Potočnik, Mojstrana)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!