
Ptice selivke so res frajerke, meni nenehno pričajo, da so preseljevanja inkarnacij povsem naravno dejstvo, enica torej, vedno začetek, pa naj gre za odhod ali prihod.
Čestitke Ananda
Oh, hvala, Svit. Meni so ptice nasplošno prelepe, vse ... Kar občudovala bi jih.
Nisem si pa mislila, da ima moj haiku tako globoko sporočilo - lepota je v očeh opazovalca. ***
*Meni je bilo samo smešno, da so narisale enko. :)*
Uživaj v čudovitem pomladnem dnevu!
Enica je vedno nov začetek-sporočilo zate?
Lp, Stojan
Stojan, zdaj je obdobje velikega novega začetka? Mogoče so mi pa to sporočile! Hvala tebi in Svtu, da sta me spomnila oz. opomnila na to sporočilo. <3>
Spomnile so te ptice, midva pa sva samo potrdila:)
Lp, S
Katica, hvala!
Sad mi baš žao, da nisam napravila fotografiju. Napravile su perfekten broj 1 i još nekoliko vremena držale ovakvu formaciju. :)
Želim ti divan dan! <3>
Najglobja sporočila se lahko skrivajo v najpreprostejših besedilih - tudi v haikujih o goskah. ;)
Dominik, joj če bi goske vedele, kako so čez noč zaslovele zaradi tega performansa. :D
Globoki ljudje bodo pa itak povsod našli globino, tudi v pesmih o goskah. :)
In še priletavajo skozi vaše haikuje ... čestitke, tudi za duhovitost,
lp, Ana
Kako nas je navdihnila zgodnja pomlad. :)
Hvala, Ana, in lep začetek tedna želim!
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Ananda
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!