
Svima treba društvo, pa i virusima. Haha.. crni, ali dobar!
Lp.
Katica
Da, Katice, baš je (virus) društven, ali zadnju godinu dana malo i pregoni u svojoj "ljubaznosti". No, nadajmo se da će se zasititi "žurki".
Pozdrav,
Maki
Ha, ha tudi jaz sem mislila, da bom virus staknila v ambulanti, a ni bilo tako.
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: MAKI
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!