
vseeno je
kje so ptice žalostne
preveč je teme
povsod
kdo je odnesel svetlobo
pa ti je ratal'!
kaj mu je ratal'? (saj mu vedno rata.)
Znanje ne more "ratati" ! Noč je samo senca. Čigava ?
Fool cool !
Lp, Drago
Pesem, ki bi jo lahko ob hitrem branju spregledali, vendar v svoji enostavnosti nosi nekaj pretresljive teme in vprašanj brez vprašajev.
Le kje so ptice žalostne.
Čestitke,
H
Najlepša hvala, Helena.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: igorj
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!