
Pogled v belo krasotico zore ... Lepo, doživeto in s tankočutno pesniško dušo vdahnjeno v besede, Poetesa Marija!
Z barvitim pozdravom jeseni,
Sašo
zdi se mi, da je bilo o jeseni in brezi že prav vse povedano ...
... pa vendar me pogled na brezo, ki v bližini mojega doma čez noč postane nepopisno lepa prisili, da opišem videno.
Hvala za dotik, spoštovani Sašo in lep dan ti želim,
Marija
Čestitke k jesenskemu haikuju,
lp, Ana
Hvala, draga Ana.
Lp, Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!