
zavračam vsako naključno priliko
ki bi spustila malo zraka not
skozi ta okna
za katerimi se skrivam.
kot koža delfina
polzim
zmeraj globlje
in kreiram nov zvok
kot kažipot
do prekletih.
Kar otožno..
otožno, ampak lepo! ♡
A si spet Pehti kradel zelišča?
niti malo otožno.
kakšen navdih!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!