
Super. Kaj, če prvi verz omejiš kar s končnim ločilom namesto z vejico? Morda bo haiku še močnejši, če bo bolj razčlenjen. Se lažje sledi podobam ...
Lp, Luka
Svit, čestitke k lepi gozdni podobi!
Lep dan,
Luka
Vrhunski haiku, res mi je všeč tudi rima v njem!
* me veseli, Lorijan, čeprav naj bi rima ne sodila k haikuju, ampak v tem primeru je tudi meni v redu.*
Velika čestitka i s moje strane!
Lp,
Katica
Svit, sicer malo pozno, toda ta haiku se mi zdi res izjemen. Zelo mi je
namreč všeč takšen (večen) preplet.
Čestitam k podčrtanki,
lp, albin
* Hvala, Albin, šojina vpitja oglašajo: " nekdo ki ni v našem gozdu doma, prihaja, pazite...* kar nekaj časa sem se trudil kako opisati "izgubljeno pero ", haikuji so zelo "škrti", ne dovolijo razlag, bodi dobro.*
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!