
Znam,
videla sam da i nebo
ima pećine.
Isto, onakve kao
i zemlja.
Tihe,
ne čuje se ništa
kao u grobu
a ipak
nekim drugim očima
možeš sagledati
svu lepotu postojanja.
Očima ljubavi.
Iz svega izvire ljubav. Gotovo da je covjek danas ne osjeca ni u sebi, ni oko sebe. "Nema" vremena da zastane, da se sretne sa svijetom i sa sobom. Vrlo zgodno si te tuzne cinjenice uplela u pjesmu.
Lp, Dragana♡
Hvala Mirko, hvala Lean, raduju me vaši komentari i znače mi mnogo...
Lp. Dragana
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragana Andric
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!