
Toliko je tebe
uvijek u meni
da ne znam
gdje sad i što sad
bez tebe mogu
ovakva nestvarna
i sva ozarena,
ponekad sjetna
a ponekad sretna,
mogu te samo
kroz svu tu buku,
mogu te samo
ulicama
svih vremena
sa sobom
i tišinom nositi.
Prelijepi stihovi, Vesna. Sviđa mi se mekoća s kojom pišeš, nježnost.
Lijep pozdrav tebi, salke
"Nestvarna", a še kako resnična; postregla si nam s čudovitimi izrazi čustvenih stanj, Vesna; prelili so se tudi k meni; čestitke
in lep pozdrav,
koni
Hvala velika dragi Mirkopopović, Salke i Koni na divnim komentarima koji su dotakli moje srce.
Lijepi pozdrav,
Vesna
Izpod tvojega burnega lasišča
ne morem najti v tebi pokornost
umirjene žene
ker si v pesmi samo v besedi poezije notranja.
Tomi
Hvala dragi Tomi na razmisljanju o pjesmi; ljubav je ovdje duboka, neizbježna i vjecna. Raduje me da te pjesma potakla na usklađivanje mojih misli i osjecaja.
Lijep pozdrav,
Vesna
Hvala dragi Lean na dozivljaju pjesme,
Lijepi pozdrav,
Vesna
Hvala draga Nikita!
Lijep pozdrav,
Vesna
Zanimiva pesem o občutenju pripadanja in o občutku neobstajanja v odsotnosti ljubljene osebe, ki narašča do konca pesmi - čestitke,
Ana
Veselim me tvoja Podčrtanka i od srca ti čestitam.
Lp,
Katica
Čestitam ti Vesna i radujem se tvojoj podcrtanoj poeziji.
Veliki pozdrav, salke
Hvala na čestitkama draga Katice i Salke.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Vesna Španić
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!