
Ni kaj, tankočutno zaznano, seveda zelo lepa slika, Marija! :-)
Op.: Bolje bo "Daljnovod"
Lepo pozdravljena,
Sašo
Hvala Sašo, za dotik in natančno branje.
(•_•)
lep dan Marija
Asociacija oddaljenega pogleda, ki skozi sliko dodaja tudi misel na "selivce", ki se zbirajo, da bi šli za boljšim ... čestitke,
Ana
Hvala Ana, tvoj komentar je zelo subtilen.
lep dan Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!