
Znaš li,Patricia
da si bila moj
najdraži dar
u ruke spušten,
na dan kada je
sunce slavilo
dan rođenja ljubavi u zenitu?
Od tog momenta
mojim porama cvjetaš
najljepšim bojama
i peludnim prahom
srebriš
najtananije čežnje.
Poticaj si za najširi osmjeh,
za udah i izdah
vanvremeni.
Sve dok jednom ne odem,
pogledom ću šaptati vjetru
da ti poljubac spusti
na dlanove
kojima Monu ljubiš...
Osjetit ćeš
i znati
da je to znak
moje bezuvjetne
i neraskidive ljubavi,
Patricia,
(kćeri moje kćeri).
Tankočutje, v milozvočnem valovanju besed, z veščo roko pesnice zajetih v lepo pesem ... Vesna, čudovito!
Prijeten večer želim,
Sašo
Hvala Sašo, ovo je pjesma o mojoj unuci Patriciji . A kad nekoga voliš tako jako onda je i pjesma puna ljubavi .
Veliki pozdrav Tebi od srca !
Vesna
Vesna, čudesna i lijepa pjesma puna ljubavi i nježnosti. Predivni dar Patriciji i hvala ti što si ovu divnu pjesmu poklonila i nama.
Pozdrav i zagrljaj ti šaljem!
Katica
Hvala draga Katice....spona bake i unuke je zbilja jaka a posebno što sam ju primila na ruke baš na moj rođendan...
lp Vesna
Čestitam, Vesna na pjesmi osjećajnoj i na novom životu.
Lijep pozdrav, salke
Hvala Salke ...predivan je to osjećaj.
Živio ti meni !!!
Vesna
Sunce malo baki svojoj zasjalo za još jedan život. Naježih se do srca! Predivna, predivna, predivna!
Ma blaga...ne možeš djeci pisati ubitačnu poeziju...nju pišem za svoj gušt ...A Patricija je moja unuka ...koja je sada tinejdžerica i zbilja sam ju dobila na ruke točno prije 15. godina na moj rođendan! Ljubav bake i unuke...(jedina mi je) je zbilja neprocjenjiva...hahah posebno kad kaže: Žvako ajmo malo mamu ogovarat!!! Ha ha ha a ja procvijetam! Ljubac tebi šalje ova otkačena baka !
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vesna Andrejić Mišković
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!