
Lepa, nostalgična pesem, Mirko;
K tvojim besedam : "ništa ne može zauvjek otputovati" ...
naj dodam: tudi tvoja pesem ne.
S pozdravi,
koni
Pridružujem se Koni i njenom komentaru. Sjajna nostalgična pjesma!
Lijep pozdrav, Mirko!
salke
Hvala, salke. Radujem se komentaru.
L.pozdrav,
mp
V srcu je deklica, ki tudi v odraslosti, čeprav ve, da so ladje odplule, upa, da se vrnejo, vsaj v pesmi ... posebna hčerinsko materinska naveza, ki predstavlja ponavljanje življenja / hrepenenja iz roda v rod,
čestitke,
Ana
Ana, najtoplije se zahvaljujem na komentaru i podcrtavanju pjesme. Zadovoljstvo mi je i čast.
Mirko, čestitam ti na podcrtanoj poeziji!
Lijep pozdrav tebi!
salke
Svaka čast Mirko!
Uvijek me posebno raduju tvoje pjesme!
lp,
Ivan
Čestitam ti Mirko na odabranoj pjesmi.
Lijep pozdrav, salke
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: mirkopopovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!