
Izgorena, ne mogu više ni sa kim goreti,
kao tebe, nikad i nikog ne mogu još jednom voleti
niti se tebi vratiti.Iza pepela ljubavi nema feniksa.
Pepelnoj, isto mi je sad bilo kog ljubiti, lagati, živeti, umreti...
Hvala, i meni su rubaije i ljubav i izazov, treba reći sve u četiri stroga stiha!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: nenamiljanovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!