
Izgubil sem službo - kot že nebrojkrat prej.
Od poštenih najditeljev z največjim veseljem vsak mesec sprejmem
desetino njihove plače.
odkrito se bojim .... če jo bo že kdo našel, da je ne bo pobral, ker nima toliko denarja na računu, kot jaz.
To, na prijaznejše nezaposlovanje! Čestitke,
Ana
nihče se še ni javil, statistika pa je taka:
v petih letih na zavodu v povprečju 0,75 službe in 13 dni delovne dobe.
enkrat sem jim dejal, da jim v vseh teh dolgih letih nudim toliko opravkov z mano, da me lahko mirne duše imajo za njihovega glavnega delodajalca.
zdaj imam tak nadimek - 'delodajalec'.
preden pridem na razgovor, pokajo norce in si rečejo: '' a jutri imaš pa ti delodajalca na obisku ... veliko sreče na razgovoru'' ipd.
''tko da ne vem ... le kako lahko pričakujete, da boste zaposlili delodajalca?''
potem grem v ljudsko kuhinjo na zastonj kosilo, potem pa čakam na podporo ...
Čeprav je žalostno, znaš to povedati s posebnim humorjem ...
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!