LJUBLJENJE In "PRDENJE" ...
... Pol Leta Sem Bil Brez Dekleta ...
... Ko Sva Se Sestala ... In Se Ljubila ... Sem (Končno) Začel "Prdeti" ...
WALTER Amigo
.jpg)
Napisal/a: WALTER Amigo
Aforizmi
- 10. 11. 2017 ob 22:36
- Prebrano 637 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 49.75
