če Bog bil bi konjefukalec

mar če Bog bil bi spastični
konjefukalec
bi ljudje topotali s konjskimi glavami

mar če Bog bil bi spastični
konjefukalec
bi ljudje dirkali s konjskimi podkvami

mar če Bog bil bi spastični
konjefukalec
bi ljudje rezgetali v milo noč

mar če Bog bil bi spastični
konjefukalec
bi kot konj znal
klicat na pomoč?

naprimerjanez

Komentiranje je zaprto!

naprimerjanez
Napisal/a: naprimerjanez

Pesmi

  • 10. 03. 2017 ob 13:32
  • Prebrano 679 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 29.02

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!