
izstopim
med slike s prelivajočimi robovi
iz oči
odprem dežnik
in posušim najbližjo silhueto
v tvoj lik
nekdo
ki ga umiva
par korakov proč
naju vidi
kot obris boginje Kali
med rajanjem življenja
midva živa
na umrljive nič ne dava
dokler dežuje dan
in Šiva
krpa slike
iz kapelj
tekočih ur
Tako je to, kad boginje umešaju prste...
Lepa :)
lp, Jagoda
iz oči
odprem dežnik
in posušim najbližjo silhueto
v tvoj lik
Dnevi dežujejo a ti si v njih našla trenutek, ko te je obsijalo sonce.
Naredi si lep dan!
ja, tako :)
Naredi si veliko sončnih dni
<3
Ja ja, boginje, te vedno nekaj zakuhajo...
Lepa pesem, naj bo tudi dan Irena!
Ja, Romano, pletejo in parajo tam zgoraj, oblačila se ponosijo, mi pa le redko najdemo praznike, ko nam je koža povsem prav. Še najbolj se nam prilega, kadar ljubimo. :)
Lp
I.
Heeeeeee, maš prav ja, ljubiti, to je veselje, če je čas, ljubezen pa je tudi lepa, če jo hranimo v srcu in kjer koli smo, nas osrečuje, kajne?
Lp.
li :)
kapljajo pač :) v raznih oblikah
lp
Lepo deževanje in kapljanje
in dobro, da so dežniki pri roki ( mislim v očeh ),
ja pri roki.
lp GJ
GJ :) hvala
ja, vsak si naplete pod dežnik svoje, koliko si pa zares lahko naplete svojega, pa je odvisno od vzorca, ki popolni krpanko, ki se ji reče življenje, tako naj bi bilo....a kdo ve, kdo ve, dokler smo le ljudje :)
Lp
Pi
Šila je zavest in Kali kreativna sila in dobili smo novo boginjo,
Irena lep pozdrav
:) Felix, hehe, ne potrebujemo novih boginj :) tistih kvazi bogov in boginj je itak že preveč :) dovolj bi bila zavest, da smo košček ''božanskega'' :)
morda bi bilo pa poleg tega fajn prebuditi v ljudeh več dobrih človeških lastnosti :) saj to delamo, kajne?
Lp
le ena od mnogih ljudi
... dežujejo in odtečejo ..., ko pa začnejo snežiti ..., bo pa druga pesem ... :)
Lp (lepo pada),
Jošt Š.
Jošt :)
hvala za namig
naj tudi tebi tečejo lepo
Lp
Pi
Irena, ne verjamem v boga, verjamem samo v svoje srce in dobro srce sogovornikov, da, to delamo vsakodnevno, to nas ničesar ne stane, obogati pa lahko sočloveka.
Felix, se opravičujem da tako z zamikom odgovarjam, a že nekaj časa mi ta stran ne prikazuje, da me čaka komentar, kakor mi je običajno. Če ne grem pogledat pod vsako pesem posebej, za komentar kdaj sploh ne vem.
In ja, se strinjam, naše odločitve so pomembne, a nekaj je sigurno dano že z rojstvom.
Pa spet dežuje ;)
Lep večer in mirno noč.
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!