Dnevi dežujejo


izstopim
med slike s prelivajočimi robovi

 

iz oči
odprem dežnik
in posušim najbližjo silhueto
v tvoj lik

 

nekdo
ki ga umiva
par korakov proč
naju vidi
kot obris boginje Kali
med rajanjem življenja

 

midva živa
na umrljive nič ne dava
dokler dežuje dan
in Šiva
krpa slike
iz kapelj
tekočih ur

pi - irena p.

jagodanikacevic

Poslano:
14. 11. 2016 ob 08:39

Tako je to, kad boginje umešaju prste...

Lepa :)


lp, Jagoda

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 09:24

hvala, Jagoda <3

Zastavica

arabela

Poslano:
14. 11. 2016 ob 10:01

iz oči 
odprem dežnik
in posušim najbližjo silhueto
v tvoj lik


Dnevi dežujejo a ti si v njih našla trenutek, ko te je obsijalo sonce.


Naredi si lep dan!

 

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 10:06

ja, tako :)

Naredi si veliko sončnih dni

<3

Zastavica

romano

Poslano:
14. 11. 2016 ob 10:16

Ja ja, boginje, te vedno nekaj zakuhajo...


Lepa pesem, naj bo tudi dan Irena!

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 10:42

Ja, Romano, pletejo in parajo tam zgoraj, oblačila se ponosijo, mi pa le redko najdemo praznike, ko nam je koža povsem prav. Še najbolj se nam prilega, kadar ljubimo. :)

Lp


I.


Zastavica

romano

Poslano:
14. 11. 2016 ob 10:46

Heeeeeee, maš prav ja, ljubiti, to je veselje, če je čas, ljubezen pa je tudi lepa, če jo hranimo v srcu in kjer koli smo, nas osrečuje, kajne?


Lp.

Zastavica

li

li

Poslano:
14. 11. 2016 ob 11:37

Začeli bodo snežit.


lp

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 11:45

li :)

kapljajo pač :) v raznih oblikah


lp

Zastavica

gorskijavor

Poslano:
14. 11. 2016 ob 11:52

Lepo deževanje in kapljanje

in dobro, da so dežniki pri roki ( mislim v očeh ),

ja pri roki.



lp                    GJ




Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 13:17

GJ :) hvala

ja, vsak si naplete pod dežnik svoje, koliko si pa zares lahko naplete svojega, pa je odvisno od vzorca, ki popolni krpanko, ki se ji reče življenje, tako naj bi bilo....a kdo ve, kdo ve, dokler smo le ljudje :)

Lp

Pi


Zastavica

Felix

Poslano:
14. 11. 2016 ob 14:04

Šila je zavest in Kali kreativna sila in dobili smo novo boginjo,

Irena lep pozdrav

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
14. 11. 2016 ob 14:19

:) Felix, hehe, ne potrebujemo novih boginj :) tistih kvazi bogov in boginj je itak že preveč :) dovolj bi bila zavest, da smo košček ''božanskega''  :)

morda bi bilo pa poleg tega fajn prebuditi v ljudeh več dobrih človeških lastnosti :) saj to delamo, kajne?


Lp

le ena od mnogih ljudi

Zastavica

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
14. 11. 2016 ob 20:35

... dežujejo in odtečejo ..., ko pa začnejo snežiti ..., bo pa druga pesem ... :)


Lp (lepo pada),

Jošt Š. 

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
15. 11. 2016 ob 07:27

Jošt :)

hvala za namig

naj tudi tebi tečejo lepo

Lp

Pi

Zastavica

Felix

Poslano:
15. 11. 2016 ob 22:00

Irena, ne verjamem v boga, verjamem samo v svoje srce in dobro srce sogovornikov, da, to delamo vsakodnevno, to nas ničesar ne stane, obogati pa lahko sočloveka.

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
18. 11. 2016 ob 22:06

Felix, se opravičujem da tako z zamikom odgovarjam, a že nekaj časa mi ta stran ne prikazuje, da me čaka komentar, kakor mi je običajno. Če ne grem pogledat pod vsako pesem posebej, za komentar kdaj sploh ne vem.

In ja, se strinjam, naše odločitve so pomembne, a nekaj je sigurno dano že z rojstvom.

Pa spet dežuje ;)

Lep večer in mirno noč.

Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

pi - irena p.
Napisal/a: pi - irena p.

Pesmi

  • 14. 11. 2016 ob 08:26
  • Prebrano 874 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 353

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!