Potem, ko je nekdo naredil svetlobo smo začeli hoditi...
IŽ-lev
Felix
Poslano: 05. 11. 2016 ob 20:42
Pa vendar mnogi hodijo v temi svoje luči.
Všeč mi je 0
Poslano: 05. 11. 2016 ob 22:27
Ja, Felix, prej začneš boljše je, da se navadiš svetlobe...
Lep večer še naprej Felix, pozdrav,
hope
Všeč mi je 1
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: IŽ-lev
Aforizmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!