
končno sem se danes od srca nasmejala :) :) :)
fajn je
lp
i.
Ha, ha ... Tole si pa fino zložil, Srečo! :-) A nekaj pa le mene matra: Je še sploh tak pir za veterane, saj ga v mehurju nič ne ostane, še pred' se zlije krigla vate, so že mokre spodnje gate ...
Lp, Sašo
jap,, sam ne bi vedel,, veteran nekakšen sem, vsaj po letih in preživetja,, sodčka, pokopališča pišekov pira in ostalih dobrot pa tud več nimam, šel dol 30 kg kar hitro zdaj pa vzdržujem 75 do 85 odvisno od kvalitete vikenda. prostata in podobne nevšečnosti zaenkrat še kar.. slika malo prenesena,, prejšnja nedelja, gostilna v bližini cerkve, čas malo pred koncem maše in seveda skupina vaških očakov,, bolj polnih v gmašnih oblekah in čeprav komaj okoli 10 ure kar polna miza piva... le eden je bil bolj majav,,pa tudi verjetno polit s pirom na tistem mestu,, al pa mu je res malo vujšlo.
hvala obema...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: srecok
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!