
Lepo in velikokrat resnično doživeto, bravo Kara, všeč mi je!
Lp, romano
Najlepša hvala, iz vsake izkušnje se moramo nekaj naučiti, drugače je bila zaman.
Lep dan!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Kaja_
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!