Letim

Minuta čez polnoč

oči mi odprejo pogled

od blizu zagledam

hiteči ponedeljek

in počutim se,

kot da bi se mi moglo

nekam muditi

mogoče na začetek

tiste teme,

ki mi je enako daleč

kakor blizu.

Kakor leteči kozmonavt

letim skozi vesolje,

zemlja me obrača

okoli svoje osi

in brez da imam

razširjena krila

kakor ptič,

letim.

Skozi teden,

ki ima še šest noči,

potem je začetek

ali morda že konec.

V slovo.

Nekoč,ko...

IŽ-lev

romano

Poslano:
22. 08. 2016 ob 11:11

Lepa pesmica! Čas hiti naprej, v njem so tudi naše sanje, ki prav tako oblikujejo naše misli in naše življenje skozi čas, tega, naslednjega tedna in še mnogo njih, ki nam bodo prišli nasproti, da se bomo z mislimi poglabljali o prihodnosti...


Lep dan ti želim, romano

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 08. 2016 ob 13:59

Romano,

tudi ko pride naproti, lepo si ujel. Ko je čas in so poti odprte je dosti govora o danes in jutri, ni tko. Me veseli, da si prebral, jaz sem sinoči bila med piloti

in padalci...

Želim ti lepi teden,

pozdrav,hope

Zastavica

Tamara Turšič

Poslano:
22. 08. 2016 ob 15:44

Že naslov mi je všeč. Da letiš brez kril še bolj.

Ne morejo se ti polomiti.

Lep dan želim,

T.

Zastavica

westre

Poslano:
22. 08. 2016 ob 16:23

Leti,leti...

Uživaj na sončku.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 08. 2016 ob 18:15

Tamara,

hvala ti za dotik. Kako bi bilo če bi človek lahko še bolj fizično letel...

Če nimaš...

Bodi lepo, pozdravček,

hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 08. 2016 ob 18:55

Westre.

bom prižgala domišljijo, bom, hvala ti za dobro voljo.

Želim ti srečne dneve, hope

Zastavica

Katica Badovinac

Poslano:
22. 08. 2016 ob 19:02

Hope,

super pjesma.

samo ti leti i raširi svoja krila satkana od mašte i nema ti kraja.

"razširjena krila

kakor ptič,"

Šaljem leteći pozdrav!

Katica

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 08. 2016 ob 20:07

Katica,

prejemam z velikim veseljem tvoj leteči pozdrav,

ampak kmalu bo tema in potem bom še jaz prebrala

kakšno tvojo čudovito pesem.

Me pa zanima ali ptice res nobene ni strah višine?

No, bomo sanjali in bomo srečni.

Hvala ti. Enako tebi Katica.

Pozdrav,hope

Zastavica

Milena Vučković

Poslano:
22. 08. 2016 ob 20:53

Irena, hope, leti - to je sloboda!

Lp Milena

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 08. 2016 ob 21:20

Milena, pozdravljena,

a veš, da res imaš toliko svobode, koliko si je upaš vzet?

Pa je lahko reči kot pa narediti. Hvala ti. Želim ti enako.

Lep pozdrav,hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 22. 08. 2016 ob 00:07
  • Prebrano 829 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 280

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!