
Nekje zelo blizu
se prikotali kazalec
na dvanajst,
kot opitemu
poetu
tiha senca
šepeta o duši,
odtečejo jezera
tolikšnjih nians,
da srca pobirajo
iz izsušenega dna
izgubljeno tekajo
koder mislijo.
Iz dna globine
se prebije duša.
Zlata.
GJ
hvala ti. Bilo je po polnoči, veš.
Lep, srečen dan ti želim,
hope
Hope, krasno napisano.
"
Iz dna globine
se prebije duša.
Zlata."
Lp!
Katica
Lepo pozdravljena Katica
Bilo je ponoči v temi in tko sem razmišljala, veseli me, da ti je všeč ta odlomek,
ker tudi meni je pri srcu. In, zlata duša in hvala Katica.
Lep vikend ti želim,
Irena,hope
Kratko a opet kristalno jasno i čisto.
Odlično
lp Vesna
Vesna, pozdravljena,
sem vesela tvojih besed,
želim ti lep novi dan,
Irena,hope
Vesna, pozdravljena,
sem vesela tvojih besed,
želim ti lep novi dan,
Irena,hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!