Po 12

Nekje zelo blizu

se prikotali kazalec

na dvanajst,

kot opitemu

poetu

tiha senca

šepeta o duši,

odtečejo jezera

tolikšnjih nians,

da  srca pobirajo

iz izsušenega dna

izgubljeno tekajo

koder mislijo.

Iz dna globine

se prebije duša.

Zlata.

 

IŽ-lev

gorskijavor

Poslano:
30. 07. 2016 ob 07:41

Lepo si to napisala.


Lp GJ

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
30. 07. 2016 ob 08:25

GJ

hvala ti. Bilo je po polnoči, veš.

Lep, srečen dan ti želim,

hope

Zastavica

Katica Badovinac

Poslano:
30. 07. 2016 ob 11:21

Hope, krasno napisano.

"

Iz dna globine

se prebije duša.

Zlata."

Lp!

Katica

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
30. 07. 2016 ob 11:25

Lepo pozdravljena Katica

Bilo je ponoči v temi in tko sem razmišljala, veseli me, da ti je všeč ta odlomek,

ker tudi meni je pri srcu. In, zlata duša in hvala Katica.

Lep vikend ti želim,

Irena,hope

Zastavica

Vesna Andrejić Mišković

Poslano:
30. 07. 2016 ob 13:46

Kratko a opet kristalno jasno i čisto.

Odlično

lp Vesna

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
30. 07. 2016 ob 14:04

Vesna, pozdravljena,

sem vesela tvojih besed,

želim ti lep novi dan,

Irena,hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
30. 07. 2016 ob 14:05

Vesna, pozdravljena,

sem vesela tvojih besed,

želim ti lep novi dan,

Irena,hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 30. 07. 2016 ob 00:10
  • Prebrano 631 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 273.86

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!