
Vse je v razmerjih in percepciji ... lušna, čestitke,
Ana
Spoštovana Ana
Hvala Ti, me veseli. Hvala ti za podčrtanko si me prijetno razveselila.
Želim ti vse lepo in dobro.
Lep pozdrav, Irena,hope
Hvala ti Igor, me veseli.
Bodi lepo.
Lep pozdrav,hope
Klavdija, Hvala Ti.
Aja, iskrene čestitke za odlično mesto na tekmovanju, sem vesela.
Želim ti lepi novi dan.
Lp,hope
Hope, hvala!
Tudi tebi prekrasen petek in vikend ...
Nočka,
KIA
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!