Pomlad

Danes je bil mrzel dan
pogrebu prikladno
gospe nisem poznal
baje je bila tiha in mila.

 

Šel sem, da vidim kako bo
ko meni zapoje trobenta
4 krat 20 10 jih imam
kot štejejo francozi.

 

Naslednje pomladi ne bo
v kosteh čutim tiktakanje časa
na šulku pred hišo bom v jutru sedel
in...

Vlad Simon

Komentiranje je zaprto!

Vlad Simon
Napisal/a: Vlad Simon

Pesmi

  • 10. 12. 2015 ob 19:00
  • Prebrano 591 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 214.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!