
Gigantsko navdušen
sem se prebudil v jutro
prebudil iz ene tistih noči
ki bo odšla v album prijetnih spominov
sanjal sem tvojo kožo
po kateri so polzeli moji prsti
kako lepo so ti dišali lasje
tako voljne so bile tvoje ustnice
in nocoj se vrnem po še
do takrat zamenjam
oveneli šopek v vazi
prisluhnem šumu reke
ki se ji še kar nikamor ne mudi
ujamem še nekaj topline
preden rumeni orjak
vzame krajši oddih
upam da ujamem ščebet
drobne ptice
ki bo slavila siti trebušček
na klopi odplavam za trenutek
v predigro
ponovnega srečanja
ko bo ugasnil dan.
Igor, zdi se mi, da sva oba lepo sanjala.
Komaj čakam da spoznam pernasto druščino in še....
Bodi lepo.
hope
Helou Hope,
pernati in jaz z nestrpnostjo čakamo na šestega člana :)
Bodi lepo.
Igor
Igor, tako je lepo napisano ... :)
Vse dobro, Gospodična
Lepa hvala Gospodična in lahko noč.
Lp, Igor
Kar je res je res. Pa dobro jutro! :)
Vse dobro, Gospodična
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!