Repete

Gigantsko navdušen

sem se prebudil v jutro

prebudil iz ene tistih noči

ki bo odšla v album prijetnih spominov

sanjal sem tvojo kožo

po kateri so polzeli moji prsti

kako lepo so ti dišali lasje

tako voljne so bile tvoje ustnice

in nocoj se vrnem po še

do takrat zamenjam

oveneli šopek v vazi

prisluhnem šumu reke

ki se ji še kar nikamor ne mudi

ujamem še nekaj topline

preden rumeni orjak

vzame krajši oddih

upam da ujamem ščebet

drobne ptice

ki bo slavila siti trebušček

na klopi odplavam za trenutek

v predigro

ponovnega srečanja

ko bo ugasnil dan.

igor žuravlev

IŽ-lev

Poslano:
03. 09. 2015 ob 14:41

Igor, zdi se mi, da sva oba lepo sanjala.

Komaj čakam da spoznam pernasto druščino in še....

Bodi lepo.

hope

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
03. 09. 2015 ob 17:02

Helou Hope,

pernati in jaz z nestrpnostjo čakamo na šestega člana :)

Bodi lepo.

Igor

Zastavica

Gospodična

Poslano:
03. 09. 2015 ob 22:47

Igor, tako je lepo napisano ... :) 

Vse dobro, Gospodična

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
03. 09. 2015 ob 23:44

Lepa hvala Gospodična in lahko noč.

Lp, Igor

Zastavica

Gospodična

Poslano:
04. 09. 2015 ob 08:15

Kar je res je res. Pa dobro jutro! :) 

Vse dobro, Gospodična

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 03. 09. 2015 ob 12:56
  • Prebrano 745 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 149.18

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!