
Pišem, brišem, berem, pesnim
se težavam bližam resnim
mal od vsega kar želim
saj prehitro prej zaspim.
Zjutraj pa boli me glava
znova hočem it naprej
pesnikom je redka slava
rečem si, na to ne glej!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vinko Tavčar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!