Nekaj o meni
Lepo pozdravljeni vsi skupaj!
Pa začnimo, da se na kratko predstavim. Sem magistrska študentka na Filozofski fakulteti v Mariboru; oddelka za slovanske jezike in književnosti. Vsi v svetu igramo veliko vlog, vesela sem, da lahko vlogo mlade pesnice (ali mogoče tudi pisateljice) delim z vami na tem portalu. Kot slovenistika sem se skozi študij poglobljeno srečala s pisano besedo, ta pa me je nedvomno spremlja že od takrat, ko se je moja roka pričela navajati na pisalo. V sebi sem od nekdaj čutila močno željo: hrepenenje, da svoje razburkano morje misli izlijem na list papirja (ali v 21. stoletju na spletni portal). Sama vem, da predstavlja ubesedenje misli za marsikoga velik izziv, zato se sama zavzemam, da bi to sposobnost izpilila, saj nam ta pomaga razumeti, živeti ... in biti.
Uporabnika ne boste več ignorirali. Ste prepričani?