Nekaj o meni
Pišem poezijo, ker je to način, kako izražam misli, čustva in drobce sveta okoli sebe. Navdih črpam iz življenja, trenutkov tišine in hrupa, svetlobe in senc. Vsaka pesem je košček mene – včasih nežna, včasih surova, vedno iskrena. Veselim se branja in deljenja poezije s skupnostjo!
Uporabnika ne boste več ignorirali. Ste prepričani?