
Povedati, ko je še čas - posebna zrelost in milost. Čeprav so občutja tako intimna in povedana s tvojimi besedami, se vsak(a) najde vsaj malo v njih. Lirična, mehka, občutljiva, a močna. Čestitke,
Ana
Ana,
dokler je še čas: vesela sem podčrtanke, hvala za prijazne besede!
Veliko lepih trenutkov, naj bodo vesela ogrlica dne...
Lep pozdrav tebi in vsem, ki se jih je pesem dotaknila...
Majda
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!