
Ti si moj ljubezenski napoj,
vem, da znova očaral me boš nocoj.
Ne znam se ti upreti,
v tebi so vsi magneti.
Ti imaš to moč,
da s tabo ljubim se vsako noč.
v tebi je vse to,
magnetizem,kako je to lepo.
Luškano in vsem razumljivo... Fino, Katja!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: katja kovačević
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!