
Podvlačim crtu
ispod vaše drskosti i moje ustrajnosti.
Drsko ste se uvukli u moj svijet osmijehom lutalice
tražeći oprost za neučinjeno.
Strahom da ćete isto jednom učiniti.
Meni
ili sebi ...
Nebitno je vrijeme
bitan je tok događaja.
A tako smo različiti u našoj istosti.
Ustrajna sam da trajem,
mada znam da sam tek obješen kaput na vašoj vješalici.
U sobi gdje miriše prošlost.
Gotovo do ludila mogu dovesti vašu drskost
da zanijekate nas.
Promatram vas
smiješeći se vašoj nemoći
da sakrijete osmijeh izdajice vaše samoće.
Neprimjetno mijenjamo uloge,
ustrajni ste u pokušaju da mi nametnete tišinu
dodirujući nagost ispod pogleda
očekujuć blago rumenilo.
Izdajica,
drski osmijeh na mom licu
vješa vaš kaput na vješalicu.
da... može se i jedno i drugo uklopiti... no ja sam mislila na ''one''... tako da ostaje ista verzija.... hvala na pozornom čitanju...
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Ljubica Ribić
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!