Nočem


Nočem, da se samo nalahno ozreš čez ramo,
ko odšel boš proč od mene tja v neznano,
nočem ne besed tvojih tolažilnih, blagih,
še manj objemov poslovilnih, izdajalnih -
rada bi, da bi še malo tu postal,
da bi mene videl, ne z očmi drugje iskal.

...Anja...

Komentiranje je zaprto!

...Anja...
Napisal/a: ...Anja...

Pesmi

  • 28. 12. 2008 ob 13:34
  • Prebrano 1002 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 325

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!