
Kdo pravi
da se od drobtinic ne da živeti
je precej mizerno
a se da
a k sreči ne na daljši rok
saj prej kot slej
človek pride k pameti
in končno reče
dovolj je bilo vlečenja za nos
dovolj je bilo igric s čustvi
krutih in bolečih igric
neiskrenosti
laži
in le kaj pride v človeka
da je sploh sposoben česa takega
kaj je v teh ljudeh.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!