****

Kdo pravi

da se od drobtinic ne da živeti

je precej mizerno

a se da

a k sreči ne na daljši rok

saj prej kot slej

človek pride k pameti

in končno reče

dovolj je bilo vlečenja za nos

dovolj je bilo igric s čustvi

krutih in bolečih igric

neiskrenosti

laži

in le kaj pride v človeka

da je sploh sposoben česa takega

kaj je v teh ljudeh.

igor žuravlev

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 27. 07. 2014 ob 13:05
  • Prebrano 687 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 151.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!