(Nad)angel



Slišala sem glas tam daleč,
kako je dejal,
naj pot mi bo mirna,
čas kratek,
srce pa naj novih se izkušenj raduje.
Bil je to glas mojega ljubega,
ki mi je roko podal,
me na tiho z nasmehom objel.
In na lica poljub mi je dal,
oster, hladen, trpek, boleč
in krvav.

...Anja...

Komentiranje je zaprto!

...Anja...
Napisal/a: ...Anja...

Pesmi

  • 22. 12. 2008 ob 00:35
  • Prebrano 1035 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 325

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!