
Bojim se
da me nimajo tako radi
kakor si domišljam,
bojim se,
da na tem polju
ostajam znova sama
in premagujem ovire
po moje.
Lovim pravi korak,
da ne padem iz ravnotežja,
črna sem kakor je črna ovca,
ki jo takoj opaziš
in ne veš kam bi jo vtaknil,
da bi bila med sebi enakimi.
Naj verjamem
in padem v ledeno vodo
izpod tankega leda,
naj verjamem
ali naj raje grem.
Samo kam
Poznam nekoga, ki te ima še kako rad in ima odgovor na kam.
Ja, samo on je res tako priden in miren.
Rešitev.
Lp, hope
Ja Igor, jaz tudi poznam in mi je veliko.
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!