Imeti rad

Bojim se

da me nimajo tako radi

kakor si domišljam,

bojim se,

da na tem polju

ostajam znova sama

in premagujem ovire

po moje.

Lovim pravi korak,

da ne padem iz ravnotežja,

črna sem kakor je črna ovca,

ki jo takoj opaziš

in ne veš kam bi jo vtaknil,

da bi bila med sebi enakimi.

Naj verjamem

in padem v ledeno vodo

izpod tankega leda,

naj verjamem

ali naj raje grem.

Samo kam

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
12. 07. 2014 ob 10:53

Poznam nekoga, ki te ima še kako rad in ima odgovor na kam.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
13. 07. 2014 ob 06:19

Ja, samo on je res tako priden in miren.

Rešitev.

Lp, hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
13. 07. 2014 ob 06:20

Ja Igor, jaz tudi poznam in mi je veliko.

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 12. 07. 2014 ob 10:10
  • Prebrano 670 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 198.62

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!