"BOGAT" SESTANEK ...
... Čim Mi Je Na "Sestanku" Rekel, Da Je (Finančno) Bogat ... Sem Lepo Vstal In Odšel ...
WALTER Amigo
.jpg)
Napisal/a: WALTER Amigo
Aforizmi
- 06. 07. 2014 ob 22:10
- Prebrano 539 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 110.16
