Obletnica

Narahlo se dotika,

sanja in sanjari,

včasih predrzno zagrabi v mednožje,

kakor jojo ga odrine ,

pa se vrne,

kakor strela z jasnega

se ji vrača v naročja,

pred leti, deset jih bo,

so bile žile polne, dojke nabrekle

iz oči se je iskrilo,

 je rekla , samo še to opravim,

kar se je že zdavnaj začelo,

ko zaključim, potem bo drugače,

zdaj je starka , ko je dokončano,

naročje je uvelo, krvi več ni,

samo žile so izstopile iz podlahti

in nikoli ne bo vedela,

če si kdaj sanjal tudi ti.

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 12. 06. 2014 ob 12:45
  • Prebrano 686 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 288

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!