
Konec koncev ima vsak na koncu konec.
haha to tut drži
Nekaj sem narobe pritisnila.....nic zastavice!
oporoscam se....tudi v imenu mojega telefona :(
haha ni panike :D
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: BlackRose(Leona)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!