
Povsod so sledi,
odtisi in dah,
preplavili so vse
kar je v nas.
Zletijo iz naših dlani,
brišejo dah
sveže zobne paste,
prinesene iz severa tuje dežele.
Povezani z vsemi,
prepleteni s prsti brez dotika.
Kamor koli grem, sem šla, ali bi rada bila,
tam sem že bila..
…In nehote, z isto sapo vračam se nazaj.
Kje sem?
Tu, ali sem že tam?
Povsod naenkrat, brez telesa,
Vsa.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!