Kje?

Povsod so sledi,

 

odtisi in dah,

 

preplavili so vse

 

kar je v nas.

 

Zletijo iz naših dlani,

 

brišejo dah

 

sveže zobne paste,

 

prinesene iz severa tuje dežele.

 

Povezani z vsemi,

 

prepleteni s prsti brez dotika.

 

Kamor koli grem, sem šla, ali bi rada bila,

 

tam sem že bila..

 

…In nehote, z isto sapo vračam se nazaj.

 

Kje sem?

 

Tu, ali sem že tam?

 

Povsod naenkrat, brez telesa,

 

Vsa.

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 03. 05. 2014 ob 22:06
  • Prebrano 600 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 207.85

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!