
se strinjam, kaki dve leti nazaj je bilo na tem portalu možno dobiti več ocen....
res je, objav je toliko, da jih ne morem prebrati
čeprav bi jih rada, 30 in več pesmi na dan res ne utegnem, potem capljam za njimi :(
Lp, Lea
No ja, mišljeno je bilo bolj v smislu, da več kot objavljamo, manj prebiramo ... tudi svoje objave ... to je sicer povezano tudi z ocenami, ampak malo drugače :-)
Hvala za prebiranje vsem,
Jaka Racman.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: jaka racman
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!