
Glas, glas, glas
ušesa delajo, nikdar ni tiho
čebljanje, mrmranje, klepet in žlobudranje
Kaj je že mir?
Kaj je že tišina?
Bo še to utonilo v pozabo?
Kaj je mir?
Kako izgleda tema?
Kako migljajo zvezde?
Niti tišine, da bi jih pogrešal,
nimam, da bi iskre ukresal
medtem ko je moj srčni ogenj pogašen
še vedno slišim nemirne glasove
a moj se jim ne bo nikdar pridružil
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Nightingale
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!