Tišina

Glas, glas, glas

ušesa delajo, nikdar ni tiho

čebljanje, mrmranje, klepet in žlobudranje

Kaj je že mir?

Kaj je že tišina?

Bo še to utonilo v pozabo?

Kaj je mir?

Kako izgleda tema?

Kako migljajo zvezde?

Niti tišine, da bi jih pogrešal,

nimam, da bi iskre ukresal

medtem ko je moj srčni ogenj pogašen

še vedno slišim nemirne glasove

a moj se jim ne bo nikdar pridružil

Nightingale

Komentiranje je zaprto!

Nightingale
Napisal/a: Nightingale

Pesmi

  • 25. 04. 2014 ob 21:22
  • Prebrano 508 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 51.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!