
Ljudje se delimo na tiste, ki delijo nasvete, in tiste, ki jih ne potrebujejo.
Odlična, malo zavita domislica.
In še "nadaljevanje" (ali izpeljava): Kdor je razsipen z nasveti, mu jih zase rado zmanjka.
:)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!