
Ribica po morju plava,
se z mehurčki poigrava.
Na obali Maj stoji
in tako ji govori:
"Lepa ribica si ti!
Rad bi te imel doma.
Pridi z mano, ribica!"
Ribica odgovori:
"Če akvarij bi imel,
bi lahko me s sabo vzel."
Maj pa ribici prizna:
"Ni takega akvarija,
kot je domek sred morja."
Tjaša, zelo je lepa, res je najlepše doma, kmalu boš kot mama, pridna si! Veliko pirhov in lp:)
adisa
Zelo lepa pesem, Tjaša Ivana :)
Lp, Lea
Pesem,
ki navsezadnje
potolaži cel svet
! Bravo Tjaša Ivana !
lp,
Jure
Super, bravo!
Lepa rimana pesem, in precej zahtevna - vključuje pogovor med ribico in Majem in nevsiljivo daje zgled - ne jemljimo doma živalim, da bi nas "osrečevale" doma. Čestitke,
Ana
Zelo lepa hvala vsem skupaj.
Lp,
Tjaša Ivana
Evo Tjaša, ravnokar sem odprla Kviki
RIBICE in še tvoje modre besede me navdihujejo!!
Hvala za absolutno ne-dolgočasno pesem :)))♥
Hvala za lep komentar. Moja najljubša žival pa je gepard in imam enega, ki mu je ime Toni. Je v moji domišljiji.
Lp,
Tjaša Ivana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: TJ Kocmut
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!