
prisluhi prodirajo
skozi zavese molka
v drobovje preplašenih misli
deblo zavesti
je olupljeno
zimske navlake
pišem sami sebi
da bi pregnala
pošasti razosebljenja
Odlična pesem, še en oprimek za vprašanje- zakaj pesem!
Lp, lidija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: nadjakovac
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!