Pravijo, da sem drugačna…
Sicer, privlačna…
Ampak – drugačna.
Pravijo, škoda je punce,
ker je pač taka.
Sicer prikupna, čedna, prijazna,
polna veselja, redkokdaj prazna,
ampak – drugačna!
Seveda, drugačna!
In to je moj greh?
Mislim, da ne!
Ko sem na tleh in ti si ob meni
v varnem zavetju šepečem:
objemi,
objemi me bolj in stisni tesneje.
Poljubi, objemi močneje …