Pravijo ...

Pravijo, da sem drugačna…
Sicer, privlačna…
Ampak – drugačna.
Pravijo, škoda je punce,
ker je pač taka.
Sicer prikupna, čedna, prijazna,
polna veselja, redkokdaj prazna,
ampak – drugačna!

Seveda, drugačna!
In to je moj greh?
Mislim, da ne!
Ko sem na tleh in ti si ob meni
v varnem zavetju šepečem:
objemi,
objemi me bolj in stisni tesneje.
Poljubi, objemi močneje …

Marina

Komentiranje je zaprto!

Marina
Napisal/a: Marina

Pesmi

  • 30. 11. 2008 ob 14:29
  • Prebrano 703 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 314

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!