Slak

Trajnica mi je zasedla stene,

pol omare je poraščenega,

kot bi imela angleški vrt,

ne čutim več stene,

na pogled je, kot bi jo roža zgrizla

le strop je ostal s pajčevino.

In ko se zagledam v to

veliko dolgo rožo

dobim občutek svobode.

In naenkrat zaslišim

sosedove korake

kako se premikajo

nad mojo glavo.

On posluša slake,

jaz pa samotno pesem

ozelenelega cvetja.

Tiho je.

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 09. 03. 2014 ob 10:49
  • Prebrano 763 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 165.59

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!