
Trajnica mi je zasedla stene,
pol omare je poraščenega,
kot bi imela angleški vrt,
ne čutim več stene,
na pogled je, kot bi jo roža zgrizla
le strop je ostal s pajčevino.
In ko se zagledam v to
veliko dolgo rožo
dobim občutek svobode.
In naenkrat zaslišim
sosedove korake
kako se premikajo
nad mojo glavo.
On posluša slake,
jaz pa samotno pesem
ozelenelega cvetja.
Tiho je.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!