Počivaj v miru.
Zora se budi,
večno sonce vstaja.
Tema stran beži,
duh svetlobe ti sledi.
Lepe sanje, brat moj.
Nikar se nič ne boj,
v življenju bil si heroj!
Lepe sanje, brat moj,
angeli sreče so s teboj,
v svet neskončnosti greš ti nocoj.
In tudi, ko zadnja solza se posuši,
tvoj spomin večno živi,
kmalu pridružim se ti. jaz

Napisal/a: jaz
Pesmi
- 26. 11. 2008 ob 06:35
- Prebrano 737 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 178
