Počivaj v miru.

Zora se budi,
večno sonce vstaja.
Tema stran beži,
duh svetlobe ti sledi.

Lepe sanje, brat moj.
Nikar se nič ne boj,
v življenju bil si heroj!
Lepe sanje, brat moj,
angeli sreče so s teboj,
v svet neskončnosti greš ti nocoj.

In tudi, ko zadnja solza se posuši,
tvoj spomin večno živi,
kmalu pridružim se ti.

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 26. 11. 2008 ob 06:35
  • Prebrano 737 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 178

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!