Začnem vedno jaz, da vprašam,
prej, kot je odgovor tu,
s odgovorom, ne odlašam,
kdo se bo kesal in hodil k prvim mašam.
greh je biti mlad
še bolj se dol dajat,
lepo je biti osvobojen,
s semenčicami prepojen.
zašle so moje misli,
izgubil moj se je svet,
saj vsi smo isti,
tiščal bi ta štrik, spet in spet.
singer