Singam, svingam, svinjujem

Začnem vedno jaz, da vprašam,
prej, kot je odgovor tu,
s odgovorom, ne odlašam,
kdo se bo kesal in hodil k prvim mašam.

greh je biti mlad
še bolj se dol dajat,
lepo je biti osvobojen,
s semenčicami prepojen.

zašle so moje misli,
izgubil moj se je svet,
saj vsi smo isti,
tiščal bi ta štrik, spet in spet.

singer

Komentiranje je zaprto!

singer
Napisal/a: singer

Pesmi

  • 25. 11. 2008 ob 23:07
  • Prebrano 675 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!