simfonija,

meni bo v veselje in čast, če naslednjo, torej deveto, začneš ti.

(simon)

÷

÷

Poslano:
11. 02. 2014 ob 08:18
Spremenjeno:
11. 02. 2014 ob 11:44

deveta je zasuk-anja-vnost - torj krog v kvadratu, 3 na dva, ti dajem več, ok :)

v spominu jih imaš od onči pa do 15, ki je že 16.  čut. Bam. čiribul

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

(simon)
Napisal/a: (simon)

Pesmi

  • 11. 02. 2014 ob 05:29
  • Prebrano 814 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76.39

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!